Kamagra – stosuj z glowa!

Kamagra, lek dla mężczyzn na erekcję jest bardzo skuteczna i przynosi efekty w postaci udanego życia intymnego. By jednak zażywać go bezpiecznie warto przeanalizować sposób działania produktu. Dawkowanie kamagra tez jest wyjątkowo ważne. Zatem przed decyzją o stosowaniu kamagry należy dokładnie zapoznać się z jej działaniem dawkowaniem i efektami.

Kamagra – działanie

Działanie kamagry wykorzystuje działanie sildenafilu, dzięki któremu krew napływa do członka i rozpoczyna się proces erekcji. Produkt również wpływa na przedłużenie trwania stosunku, co też bywa problemem wielu mężczyzn. Oczywiście proces ten poprzez pobudzenie musi być zainicjowany naturalnie.Kamagra jest lekiem działającym doraźnie, czyli erekcja następuje po każdej przyjętej tabletce, co jest też wygodne, gdyż nie trzeba przyjmować wciąż.

Kamagra  – dawkowanie

Kamagra występuje najczęściej w formie tabletek, które należy popijać dużą ilością wody, lub w postaci rozpuszczalnych tabletek albo pod postacią tabletek do ssania. Należy zwrócić uwagę, iż dostępne w sprzedaży są produkty o rożnej zawartości substancji aktywnej, to jest sildenafilu. Może to być 25, 50 lub 100 miligramów substancji. Producent zaleca rozpoczęcie stosowania od najmniejszej dawki, ponieważ należy sprawdzić jaka dawka będzie skuteczna, a nie ma co obciążać wątroby niepotrzebnymi ilościami leku. Maksymalna dzienna dobowa dawka, której nie należy przekraczać to 100 miligramów. Przyjąć lek należy na trzydzieści minut przed planowanym stosunkiem i po zażyciu nie spożywać alkoholu i nie jeść ciężkich potraw, gdyż osłabią one działanie leku lub opóźnią jego działanie. Czas działania prepratu to około cztery godziny.

Kamagra – efekty

Przy zalecanym dawkowaniu efekty są pewne i zadowalające. Każde przyjęcie tabletki kończy się prawidłową, silną i długotrwałą erekcją, a co za tym idzie zadowoleniem z życia intymnego, tak ważnego nie tylko dla mężczyzn. Większość mężczyzn przyjmujących kamagrę chwali ją i poleca, twierdząc, że wszystko co producent obiecał zostało spełnione.

 

Sprawdź więcej na https://kamagrasklep.com/