Jak można otrzymać darmowe soczewki próbne?

Myślisz nad rozpoczęciem użytkowania soczewek kontaktowych? Nie wiesz jak się za to zabrać? Nie chcesz wydać ogromnej liczby pieniędzy, nie wiedząc, czy na stałe zdecydujesz się na soczewki? Masz szansę otrzymać soczewki kontaktowe próbne za darmo.

Jak z każdą nową rzeczą czy doświadczeniem – odczuwa się niepewność. Ważne jednak, by nie zamykać się na nowości i próbować, szczególnie jeśli mogą się z tym wiązać jakieś profity i mamy możliwość na tym zyskać. Tak sprawa może mieć się z soczewkami kontaktowymi, które pozwalają na większą swobodę niż okulary i mają o wiele więcej zalet.

U specjalisty

Jeśli wcześniej nie korzystałeś z korekcji wzroku przy pomocy soczewek kontaktowych to warto, abyś swoją przygodę z nimi rozpoczął w towarzystwie specjalisty (okulisty bądź optometrysty), który pomoże Tobie w dobraniu soczewek i nauczy jak je zakładać i zdejmować. W sklepie Bezokularow.pl, masz możliwość zakupu kuponu na takie badanie za 39 złotych. W tej cenie otrzymujesz badanie wzroku w salonie, który wybierzesz z dostępnej listy, soczewki próbne dopasowane do Twojej wady wzroku i stylu życia, naukę zakładania i zdejmowania szkieł kontaktowych, a także materiały edukacyjne oraz wizytę kontrolną.

Dodatkowo po zakupie kuponu otrzymujesz aż 20 złotych na pierwsze zakupy w Bezokularow.pl.

W zależności od wady wzroku

W przypadku jeśli specjalista stwierdzi u Ciebie sferyczną wadę wzroku: krótkowzroczność lub dalekowzroczność – masz szansę otrzymać soczewki próbne już podczas pierwszej takiej wizyty, więc będziesz mógł od razu przekonać się, czy szkła kontaktowe przypadły Tobie do gustu. Jeśli z kolei okulista lub optometrysta podczas badania zdiagnozuje bardziej skomplikowaną formę wady wzroku np. astygmatyzm. Soczewki kontaktowe powinny na Ciebie czekać po maksymalnie kilku dniach, ponieważ specjalista będzie musiał sprowadzić je na specjalne zamówienie od producenta.

Kontrola

Po pierwszej aplikacji soczewek, masz okazję w cenie badania wrócić na wizytę kontrolną do specjalisty. W przypadku Twojego niezadowolenia z soczewek, masz okazję wypróbować kolejne szkła kontaktowe o innych parametrach lub innej marki – tak by zapewniały Tobie wyraźne widzenie i komfort noszenia. Jeśli soczewki kontaktowe już za pierwszym dopasowaniem przypadną Tobie do gustu, okulista lub optometrysta po prostu sprawdzi, czy wszystko w porządku. Od tego momentu będziesz mógł cieszyć się dobrym widzeniem w każdych okolicznościach a pierwsze zakupy w Bezokularow.pl zrobisz ze zniżką 20 złotych.